O firmie

Ciężarówka

Wszędzie na czas

Firma DARA powstała w 2004 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym towarów. W naszym zasięgu pozostają wszystkie kraje Europy, do których docieramy zawsze na czas – nawet w 24h od załadunku.

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie Klientów w budowaniu i umacnianiu relacji handlowych z ich europejskimi kontrahentami poprzez szybki i niezawodny transport towarów. Stale monitorujemy zmiany zachodzące na rynku transportowym i przyglądamy się potrzebom jego uczestników. Sukcesywnie zwiększamy możliwości i staramy się wyprzedzać wprowadzane normy, zachowując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w transportowych wyzwaniach.

Zespół i flota

Dysponujemy flotą 20 nowoczesnych pojazdów ciężarowych, spełniających najnowszą normę emisji spalin Euro 6D ISC-FCM. Wszystkie samochody wyposażone są w system lokalizacji GPS oraz objęte obowiązkowym i dodatkowym ubezpieczeniem. Nasi kierowcy zostali wybrani w drodze starannej rekrutacji. Posiadają odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe. Możesz być spokojny. Twój ładunek jest w odpowiedzialnych rękach.

Więcej

Galeria